Δείτε το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων πρωταθλήματος ΕΠΣΚ 2015-2016
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2015-2016
ΣΑΒΒΑΤΟ 5-9-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ | 17:00 | ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ |
0-3 αα
|
2.
|
ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ | 17:00 | ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ |
6-0
|
3.
|
ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ | 17:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣ/ΡΙΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ |
2-1
|
4.
|
ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ | 17:00 | ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ |
0-1
|
ΚΥΡΙΑΚΗ 6-9-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ | 17:00 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ | ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ |
2-3
|
2.
|
ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ | 17:00 | ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ |
1-2
|
3.
|
ΟΦΡΥΝΙΟΥ | 17:00 | ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ |
2-0
|
4.
|
ΚΑΡΒΑΛΗΣ | 17:00 | ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ |
1-4
|
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-9-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΠΕΡΑΜΟΥ | 14:30 | ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ | ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ |
2-0
|
2.
|
ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ | 14:30 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ |
0-0
|
3.
|
ΚΡΗΝΙΔΩΝ | 14:30 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ | ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ |
3-1
|
4.
|
ΚΩΤΣΑΛΟΥ | 14:30 | ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ |
1-5
|
5.
|
ΛΕΚΑΝΗΣ | 14:30 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ | ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ |
0-1
|
6.
|
ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ | 14:30 | ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ |
1-1
|
7.
|
ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ | 14:30 | ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ | Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ |
2-0
|
8.
|
ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ | 14:30 | ΠΑΓΓΑΙΟ | ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ |
3-0
|
9.
|
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ | 14:30 | ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤ/ΠΟΥ | ΠΑΓΓΑΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ |
3-0
|
ΚΥΡΙΑΚΗ 13-9-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΛΙΜΕΝΑ | 11:00 | ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ |
5-2
|
2.
|
ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ | 17:00 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ | ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ |
3-0 αα
|
3.
|
ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ | 17:00 | ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ |
1-5
|
4.
|
ΠΕΡΝΗΣ | 17:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ | ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ |
1-1
|
5.
|
ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ | 17:00 | ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ | ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ |
3-0
|
6.
|
ΚΩΤΣΑΛΟΥ | 17:00 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣ/ΡΙΟΥ |
1-2
|
7.
|
ΠΟΤΑΜΙΑΣ | 17:00 | ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ |
7-1
|
8.
|
ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ | 17:00 | ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ | ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ |
4-0
|
9.
|
ΑΓ ΑΝΔΡΕΑ | 17:00 | ΠΑΟΚ ΑΓ ΑΝΔΡΕΑ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ |
0-1
|
10.
|
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ | 17:00 | ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ |
2-0
|
11.
|
ΛΥΔΙΑΣ | 17:00 | ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ | ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ |
2-1
|
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-9-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ | 17:00 | ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ |
0-3 αα
|
2.
|
ΟΦΡΥΝΙΟΥ | 17:00 | ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ |
4-0
|
3.
|
ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ | 17:00 | ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ | ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ |
5-0
|
4.
|
ΚΑΡΒΑΛΗΣ | 17:00 | ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν ΚΑΡΒΑΛΗΣ | ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ |
0-2
|
5.
|
ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ | 17:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣ/ΡΙΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ |
0-1
|
6.
|
ΠΟΤΟΥ | 17:00 | ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ |
2-2
|
7.
|
ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ | 17:00 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩ |
3-0
|
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-9-201
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ | 11:00 | ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ |
6-2
|
ΣΑΒΒΑΤΟ 26-9-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΠΕΡΑΜΟΥ | 17:00 | ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣ/ΡΙΟΥ |
1-2
|
2.
|
ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ | 17:00 | ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ | ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ |
0-2
|
3.
|
ΠΕΡΝΗΣ | 17:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ | ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ |
2-0
|
4.
|
ΚΩΤΣΑΛΟΥ | 17:00 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ |
0-5
|
5.
|
ΠΗΓΩΝ | 17:00 | ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ | ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ |
2-0
|
6.
|
ΞΕΡΙΑΣ | 17:00 | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ | ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ |
3-1
|
7.
|
ΖΥΓΟΥ | 17:00 | ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ | ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ |
2-3
|
8.
|
ΜΥΡΤ/ΤΟΥ | 17:00 | Ν ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ | ΠΑΓΓΑΙΟ |
ΑΝΑΒ
|
9.
|
ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ | 17:00 | ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ | ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΝΑΒ
|
10.
|
ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ | 17:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ | ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ |
0-2
|
11.
|
ΟΡΦΑΝΙΟΥ | 17:00 | ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ |
ΑΝΑΒ
|
12.
|
ΣΤΑΥΡΟΥ | 17:00 | ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΚΑΒΑΛΑΣ |
5-5
|
13.
|
17:00 | ΟΙ ΛΥΚΟΙ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ |
1-5
|
|
14.
|
ΚΑΡΒΑΛΗΣ | 17:00 | ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ |
0-0
|
ΚΥΡΙΑΚΗ 27-9-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΧΑΛΚΕΡΟΥ | 11:00 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ | ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ |
1-1
|
2.
|
ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 11:00 | ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν ΚΑΡΥΑΣ |
1-2
|
3.
|
ΚΩΤΣΑΛΟΥ | 11:00 | ΚΑΒΑΛΑ 2004 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ |
1-1
|
4.
|
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ | 11:00 | ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ | ΑΓ ΛΟΥΚΑΣ |
2-4
|
5.
|
ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ | 11:00 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡ/ΝΙΟΥ | ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ |
ΑΝΑΒ
|
6.
|
ΛΙΜΕΝΑ | 11:00 | ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ | ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ |
1-0
|
7.
|
ΟΦΡΥΝΙΟΥ | 17:00 | ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ | ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ |
3-0αα
|
8.
|
ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ | 17:00 | ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ |
1-2
|
9.
|
ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ | 17:00 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ | ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν ΚΑΡΒΑΛΗΣ |
1-1
|
10.
|
ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ | 17:00 | ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ |
ΑΝΑΒ
|
11.
|
ΠΡΙΝΟΥ | 17:00 | ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ |
5-0
|
12.
|
ΠΑΛ/ΡΙΟΥ | 17:00 | ΠΑΓΓΑΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ | ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ |
5-1
|
13.
|
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ | 17:00 | ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ |
3-3
|
ΣΑΒΒΑΤΟ 3-10-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ | 16:00 | ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ | 0-3αα |
2.
|
ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ | 16:00 | ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ | 3-2 |
3.
|
ΚΡΗΝΙΔΩΝ | 16:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ | ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ | 3-0 |
4.
|
ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ | 16:00 | ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ | 0-1 |
5.
|
ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ | 16:00 | ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤ/ΔΟΥ | ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ | 1-2 |
6.
|
ΚΑΡΥΑΣ | 16:00 | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ | ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ | 5-1 |
7.
|
ΚΩΤΣΑΛΟΥ | 16:00 | ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ | 2-4 |
8.
|
ΚΟΚ/ΤΟΣ | 16:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡ/ΝΙΟΥ | 2-0 |
9.
|
ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ | 16:00 | ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ | ΠΑΓΓΑΙΟ | 1-2 |
10.
|
ΛΥΔΙΑΣ | 16:00 | ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ | ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ | 1-5 |
11.
|
ΠΑΛ/ΡΙΟΥ | 16:00 | ΠΑΓΓΑΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ | ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ |
1-2
|
ΚΥΡΙΑΚΗ 4-10-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΑΓ ΑΝΔΡΕΑ | 11:00 | ΠΑΟΚ ΑΓ ΑΝΔΡΕΑ | ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ | 1-3 |
2.
|
ΚΩΤΣΑΛΟΥ | 11:00 | ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ | 1-1 |
3.
|
ΧΑΛΚΕΡΟΥ | 11:00 | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΚΑΒΑΛΑ 2004 | 7-2 |
4.
|
ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ | 11:00 | ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ | ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | 3-1 |
5.
|
ΛΙΜΕΝΑ | 11:00 | ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ | ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ | 3-2 |
6.
|
ΔΑΤΟΥ | 11:00 | ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ | ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ | 3-3 |
7.
|
ΠΑΝΑΓΙΑ | 11:00 | ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ | 1-0 |
8.
|
ΓΕΡΟΝΤΑ | 11:00 | ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ | ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ | 2-0 |
9.
|
ΚΑΡΒΑΛΗΣ | 16:00 | ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ | ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ | 1-3 |
10.
|
ΠΟΤΟΥ | 16:00 | ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ | 0-0 |
11.
|
ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ | 16:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣ/ΡΙΟΥ | ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ | 0-3 |
12.
|
ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ | 16:00 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ | 0-0 |
13.
|
ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ | 16:00 | ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | 7-1 |
14.
|
ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 16:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ | ΟΙ ΛΥΚΟΙ | 3-0 |
15.
|
ΦΙΛΙΠΠΩΝ | 16:00 | ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ | 0-0 |
16.
|
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ | 16:00 | ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ | Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ | 3-1 |
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-10-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΚΑΡΒΑΛΗΣ | 16:00 | ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ | ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ | |
2.
|
ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ | 16:00 | ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
3.
|
ΠΕΡΑΜΟΥ | 16:00 | ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
4.
|
ΠΕΡΝΗΣ | 16:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ | ΟΡΦΕΑΣ ΕΈΥΘ/ΛΗΣ | |
5.
|
ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ | 16:00 | ΠΑΓΓΑΙΟ | ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ | |
6.
|
ΖΥΓΟΥ | 16:00 | ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ | ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤ/ΠΟΥ | |
7.
|
ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ | 16:00 | Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ | ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ | |
8.
|
ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ | 16:00 | ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ | ΠΑΓΓΑΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ | |
9.
|
ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ | 16:00 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡ/ΝΙΟΥ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
10.
|
ΜΕΛΙΣΣΑ | 16:00 | ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
11.
|
ΣΩΤΗΡΟΣ | 16:00 | ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ | |
12.
|
ΦΙΛΙΠΠΩΝ | 11:00 | ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤ/ΔΥΟ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-10-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ | 11:00 | ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ | ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ | |
2.
|
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ | 11:00 | ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ | ΟΙ ΛΥΚΟΙ | |
3.
|
ΔΑΤΟΥ | 11:00 | ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ | ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ | |
4.
|
ΚΩΤΣΑΛΟΥ | 11:00 | ΚΑΒΑΛΑ 2004 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ | |
5.
|
ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ | 16:00 | ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣ/ΡΙΟΥ | |
6.
|
ΟΦΡΥΝΙΟΥ | 16:00 | ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ | ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ | |
7.
|
ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ | 16:00 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ | |
8.
|
ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ | 16:00 | ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
9.
|
ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ | 16:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ | ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ |
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-10-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ | 16:00 | ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣ/ΡΙΟΥ | |
2.
|
ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ | 16:00 | ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ | |
3.
|
ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ | 16:00 | ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ | ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ | |
4.
|
ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ | 16:00 | ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ | |
5.
|
ΠΟΤΑΜΙΑΣ | 16:00 | ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ | ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ | |
6.
|
ΚΑΡΒΑΛΗΣ | 16:00 | ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ | |
7.
|
ΠΗΓΩΝ | 16:00 | ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ | ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ | |
8.
|
ΞΕΡΙΑΣ | 16:00 | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ | ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ | |
9.
|
ΦΙΛΙΠΠΩΝ | 16:00 | ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ | |
10.
|
ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ | 16:00 | ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤ/ΔΟΥ | ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ | |
11.
|
ΚΟΚ/ΤΟΣ | 16:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ | ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-10-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ | 11:00 | ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ | ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
2.
|
ΠΡΙΝΟΥ | 11:00 | ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ | |
3.
|
11:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡ/ΝΙΟΥ | ||
4.
|
ΚΩΤΣΑΛΟΥ | 11:00 | ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ | |
5.
|
ΠΟΤΟΥ | 16:00 | ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ | ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ | |
6.
|
ΚΡΗΝΙΔΩΝ | 16:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ | ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ | |
7.
|
ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ | 16:00 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
8.
|
ΚΩΤΣΑΛΟΥ | 16:00 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ | |
9.
|
16:00 | ΟΙ ΛΥΚΟΙ | ΚΑΒΑΛΑ 2004 | ||
10.
|
ΧΑΛΚΕΡΟΥ | 16:00 | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ |
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΠΟΤΟΥ | 16:00 | ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ | ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ | |
2.
|
ΚΑΡΒΑΛΗΣ | 16:00 | ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ | |
3.
|
ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ | 16:00 | ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
4.
|
ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ | 16:00 | ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ | |
5.
|
ΚΩΤΣΑΛΟΥ | 16:00 | ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ | |
6.
|
ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ | 16:00 | ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ | ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ | |
7.
|
ΛΥΔΙΑΣ | 16:00 | ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ | ΠΑΓΓΑΙΟ | |
8.
|
ΠΑΛ/ΡΙΟΥ | 16:00 | ΠΑΓΓΑΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ | Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ | |
9.
|
ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ | 16:00 | ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ | ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ | |
10.
|
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ | 16:00 | ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
11.
|
ΚΑΡΥΑΣ | 16:00 | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ | ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
12.
|
ΠΕΡΑΜΟΥ | 16:00 | ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 25-10-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΠΡΙΝΟΥ | 11:00 | ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ | |
2.
|
ΦΙΛΙΠΠΩΝ | 11:00 | ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ | ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ | |
3.
|
ΠΛΑΤ/ΠΟΥ | 11:00 | ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤ/ΠΟΥ | ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ | |
4.
|
ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ | 11:00 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡ/ΝΙΟΥ | ΟΙ ΛΥΚΟΙ | |
5.
|
ΣΩΤΗΡΟΣ | 11:00 | ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ | |
6.
|
ΟΦΡΥΝΙΟΥ | 16:00 | ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
7.
|
ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ | 16:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣ/ΡΙΟΥ | ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
8.
|
ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ | 16:00 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ | |
9.
|
ΛΕΚΑΝΗΣ | 16:00 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ | ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ | |
10.
|
ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 16:00 | ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ | |
11.
|
ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ | 16:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ | ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ | |
12.
|
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ | 16:00 | ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ | ΚΑΒΑΛΑ 2004 |
ΣΑΒΒΑΤΟ 31-10-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ | 16:00 | ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
2.
|
ΚΡΗΝΙΔΩΝ | 16:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ | ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ | |
3.
|
ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ | 16:00 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣ/ΡΙΟΥ | |
4.
|
ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ | 16:00 | ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ | ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ | |
5.
|
ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ | 16:00 | ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ | ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
6.
|
ΛΕΚΑΝΗΣ | 16:00 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ | ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
7.
|
ΠΗΓΩΝ | 16:00 | ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ | ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ | |
8.
|
ΠΛΑΤ/ΠΟΥ | 16:00 | ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤ/ΠΟΥ | ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ | |
9.
|
ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ | 16:00 | ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ | |
10.
|
ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ | 16:00 | ΠΑΓΓΑΙΟ | ΠΑΓΓΑΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ | |
11.
|
ΖΥΓΟΥ | 16:00 | ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ | ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ | |
12.
|
ΜΕΛΙΣΣΑΣ | 16:00 | ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ | ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤ/ΔΟΥ | |
13.
|
ΚΩΤΣΑΛΟΥ | 16:00 | ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 1-11-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΔΑΤΟΥ | 11:00 | ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
2.
|
ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ | 11:00 | ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ | |
3.
|
ΠΟΤΑΜΙΑΣ | 11:00 | ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ | ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ | |
4.
|
ΚΑΡΒΑΛΗΣ | 11:00 | ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ | |
5.
|
ΚΩΤΣΑΛΟΥ | 15:30 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ | |
6.
|
ΠΕΡΝΗΣ | 15:30 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ | ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ | |
7.
|
ΠΕΡΑΜΟΥ | 15:30 | ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ | |
8.
|
ΛΙΜΕΝΑ | 15:30 | ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ | ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ | |
9.
|
ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ | 15:30 | ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ | ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ | |
10.
|
ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ | 15:30 | Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤ/ΤΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ |
ΣΑΒΒΑΤΟ 7-11-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΚΡΗΝΙΔΩΝ | 15:30 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ | ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ | |
2.
|
ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ | 15:30 | ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
3.
|
ΚΑΡΒΑΛΗΣ | 15:30 | ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ | |
4.
|
ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ | 15:30 | ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ | ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ | |
5.
|
ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ | 15:30 | ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ | ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ | |
6.
|
ΠΑΛ/ΡΙΟΥ | 15:30 | ΠΑΓΓΑΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ | ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ | |
7.
|
ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ | 15:30 | ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ | ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ | |
8.
|
ΦΙΛΙΠΠΩΝ | 15:30 | ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ | |
9.
|
ΧΑΛΚΕΡΟΥ | 15:30 | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
10.
|
ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ | 15:30 | ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ | ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 8-11-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
||
1.
|
ΟΡΦΑΝΙΟΥ | 11:00 | ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ | |
2.
|
ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ | 11:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ | ΠΑΓΓΑΙΟ | |
3.
|
ΚΩΤΣΑΛΟΥ | 11:00 | ΚΑΒΑΛΑ 2004 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡ/ΝΙΟΥ | |
4.
|
ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ | 11:00 | ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤ/ΔΟΥ | ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ | |
5.
|
ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ | 11:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ | ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ | |
6.
|
ΠΟΤΟΥ | 15:30 | ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | |
7.
|
ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ | 15:30 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣ/ΡΙΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ | |
8.
|
ΟΦΡΥΝΙΟΥ | 15:30 | ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ | ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ | |
9.
|
ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ | 15:30 | ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ | |
10.
|
ΦΙΛΙΠΠΩΝ | 15:30 | ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ | ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤ/ΠΟΥ | |
11.
|
15:30 | ΟΙ ΛΥΚΟΙ | ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ |
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-11-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
|
1.
|
ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ | 15:00 | ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ |
2.
|
ΚΩΤΣΑΛΟΥ | 15:00 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ |
3.
|
ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ | 15:00 | ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ | ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ |
4.
|
ΠΕΡΑΜΟΥ | 15:30 | ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ | ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ |
5.
|
ΚΩΤΣΑΛΟΥ | 15:30 | ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ |
6.
|
ΚΑΡΥΑΣ | 15:30 | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ |
7.
|
ΞΕΡΙΑΣ | 15:30 | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ | ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ |
8.
|
ΜΕΛΙΣΣΑΣ | 15:30 | ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ | ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ |
9.
|
ΔΑΤΟΥ | 15:30 | ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ | ΟΙ ΛΥΚΟΙ |
10.
|
ΚΟΚ/ΤΟΣ | 15:30 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΤΟΥ | ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤ/ΔΟΥ |
11.
|
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ | 15:30 | ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡ/ΝΙΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-11-2015
Α/Α | ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ
|
|
1.
|
ΚΩΤΣΑΛΟΥ | 11:00 | ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ |
2.
|
ΠΑΝΑΓΙΑΣ | 11:00 | ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ |
3.
|
ΧΑΛΚΕΡΟΥ | 11:00 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ | ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ |
4.
|
ΚΩΤΣΑΛΟΥ | 11:00 | ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ |
5.
|
ΣΩΤΗΡΟΣ | 11:00 | ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ | ΚΑΒΑΛΑ 2004 |
6.
|
ΠΕΡΝΗΣ | 15:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ | ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ |
7.
|
ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ | 15:00 | ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣ/ΡΙΟΥ |
8.
|
ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ | 15:00 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜ/ΡΙΩΝ | ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ |
9.
|
ΠΡΙΝΟΥ | 15:00 | ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ | ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ |
10.
|
ΓΕΡΟΝΤΑ | 15:00 | ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ |