20/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

Ηρακλής - Καβάλα: Live

3' Κορνερ Ηρακλής
10' Μάντιτς σουτ άστοχο
12' Φαουλ για τον Ηρακλή από μακρια εύκολα ο Αστράς
13' Κόρνερ Ηρακλής
13' Κεφαλια Κυβρακίδης αουτ απο το κορνερ του Χριστοδουλόπουλος
15' Φουλ σε καλή θέση για την Καβάλα στο ύψος της μεγάλης περιοχης και λίγο πιο πίσω ο Παπαδοπουλος εκτέλεσε άστοχα αουτ
19' Φαουλ για τον Ηρακλή πλάγια έξω από την περιοχή εκτέλεσε ο Μπερτόγλιο έδιωξε κορνερ ο Παπαδόπουλος
20' 3ο κορνερ για τον Ηρακλή
24' Η καλύτερη φάση του αγώνα μέχρι στιγμής με το σουτ του Χιμένεθ μέσα απο τη μεγάλη περιοχή να φεύγει λίγο αουτ.
25' Νέο κορνερ για τον Ηρακλή που πιέζει ασφυκτικά την Καβάλα
26 Νέο σουτ του Χιμενεθ κι αλλή ευκαιρία για τον Ηρακλη η μπάλα κορνερ
27 5ο κορνερ για τον Ηρακλή
30' Φαουλ και κίτρινη στον Δημητριάδη
32' Φουλ και κίτρινη στον Βασίλη Γαβριηλίδη
33' Κορνερ που κερδίζει ο Εμπούκα Ομπιοχα
35' Ο Βασιλης Παπαδοπουλος σκοράρει. Μετά από καλό συνδυασμό στα πλάγια σουτ του Εμπουκα αρχικα, κοντρα απο τον αμυντικό για να έρθει ο ο Παπαδόπουλος με πλασε μεσα απο την περιοχή  να κάνει το 0-1 για την Καβάλα
37' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟΚ να κάνει το 0-2 με κεφαλιά του Μάντιτς μετά από σεντρα του Δημητριάδη με τον γκολκιπερ του Ηρακλη να σώζει ενστικτωδώς
38' Νέα σέντρα του Δημητριάδη αουτ
45' 3 λεπτά καθυστερήσεις
+1 Δύο ποδοσφαιριστες του Ηρακλη ο ένας μετά τον άλλον πέφτουν μεσα στην περιοχή της Καβάλας εκβιάζοντας το πέναλτι.
+3,35 λήξη πρώτου ημιχρόνου με την Καβάλα μπροστά 0-1

Ξεκίνησε το 2ο ημίχρονο
46' Με 3 αλλαγές ο Ηρακλής.
Μπήκαν Αναστασίου, Καλουτσικίδης, Κούστα. Βγήκαν Μπερτογλιο, Χριστοδουλόπουλος, Τασουλης
49' Σουτ από τον Αναστασίου εκπληκτική απόκρουση του Αστρά.
50' Σουτ εντελώς άστοχο απο τον Ηρακλή
50' Κεφαλια του Τσιριγώτη πολυ αουτ
53' Σουτ του Κούστα ψηλά αουτ
57' Κορνερ για τον Ηρακλή εκτελεί ο Χιμένεθ εύκολα ο Αστράς
58' 2 αλλαγές για την Καβάλα Κασέμι, Αναστασόπουλος στη θέση Μάντιτς και Δημητριάδη.
61' Φουλ αρκετά έξω απο την περιοχή της Καβάλας για τον Ηρακλη εκτελέστηκε εντελώς άστοχα απο τον Κυβρακίδη
63' Κόρνερ για τον Ηρακλή
67 Αλλαγη για τον ΑΟΚ Δερμιτζάκης Αντώνης  μπαίνει Εμπουκα βγαίνει
69 σκληρό φαουλ του μπελμον στον Μέτσε και κιτρινη στον ποδοσφαιριστη του Ηρακλή
69 Ντουκουρε αντι Χαμοντ για τον Ηρακλή
70' Καλη αντεπίθεση για την Καβάλα εκοψαν οι του Ηρακλή
71 Φαουλ σε καλή θέση για τον Ηρακλή
72 εκτέλεσε ο Χιμένεθ λίγο αουτ
74' Το 1-1 ο Ηρακλής μετά απο δύσκολη αποκρουση του  Αστρα σε ωραίο γυριστο σουτ του Κούστα, ο Τσιριγώτης με κεφαλιά την ισοφάριση
75 Κεφαλια του Κούστα αποκρούει ο Αστράς
77' Πάλι ένταση μεταξυ ποδοσφαιριστών μετά από νεο σκληρό φουλ του Μπελμοντ αυτη τη φορά που δέχεται την κίτρινη
78 φαουλ στα πλάγια σαν κοντινό κορνερ για την Καβάλα
Εκτέλεσε ο Κασεμι κεφαλια του Τσαμούρη αουτ
80 κιτρινη στον Δερμιτζάκη
Φαουλ απο μακρια εκτελεσε ο Κυβρακιδης έδιωξαν πλάγια οι Καβαλιώτες
82 κορνερ για τον Ηρακλή
κεφαλια του Διαμνατή νέα εκπληκτική απόκρουση του Αστρα
83' Αλλαγές ο ΑΟΚ Γκέκας και Δερμιτζάκης Παύλος μπαίνουν , Μέτσε και Παπαδόπουλος βγαίνουν
84' Κορνερ για τον Ηρακλη
86' Κορνερ για τον Ηρακλή
88' Μεγάλη ευκαιρια για τον Ηρακλη. Η κεφαλιά του Τσιριγώτη πέρασε λιγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Αστρά.
90' 5 λεπτά καθυστερησεις
+5 Φαουλ μακρια λιγο πανω απο το κέντρο  έδιωξαν  οι ΚαβΑλιωτες σουτ στην απαναφορα άστοχο αουτ από τον Κυβρακίδη