Ticker

20/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Ο.Καβάλα 1-1

Σ'ενα παιχνίδι επανάληψη του περσινού στην Αλεξανδρούπολη, Εθνικός Αλεξανδρούπολης και Καβάλα αναδείχθηκαν ισόπαλες με σκορ 1-1.

Στο 13ο μόλις λεπτό ολέθριο λάθος του τερματοφύλακα Αθανασίου της Καβάλας ο Ερκάν έκλεψε την μπάλα και έκανε το Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Καβάλα 1-0.

Στο 25 η Καβάλα είχε δοκάρι σε κεφαλιά του Βλάση Καζάκη.

Καλό σχετικά παιχνίδι με το ημίχρονο να κλέινει στο 1-0.

Μεγάλη ευκαιρία από τον Κανούλα στο 75' να ισοφαρίσει για να φτάσουμε στο 93' ο Δουμανης μετά απο κόρνερ ισοφάρισε για την Καβαλα. Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Καβάλα 1-1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (Κ. Βουρδόγλου): Συριτούδης, Θάνος, Χελιδόνης, Παρασκευάς, Μπαρμπαγιάννης, Τσορμπατζίδης, Πελτέκης, Τορομανίδης, Ερκάν, Τσέκος, Γωνιάδης.

Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ (Κ. Ανυφαντάκης): Αθανασίου, Σταματόπουλος Μαργαρίτης, Λιόλιος, Δέντσας, Παληγεώργος, Παπαδόπουλος Γρ. , Μπάτζιος, Πτηνόπουλος, Δουμάνης, Καζάκης.